Instalacje gazów medycznych

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji gazów medycznych. Realizujemy systemy rurociągowe do gazów medycznych na podstawie dokumentacji projektowej, uzgodnionej z inwestorem i dostosowanej do specyfiki miejsca, w którym instalacje gazów medycznych będą eksploatowane. Każdy projekt wykonywany jest zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i normami, w tym m.in. normą PN EN ISO 7396-1:2016, która określa wymagania w zakresie projektowania, instalowania, a także funkcjonowania, wydajności, badań oraz odbioru końcowego i dokumentacji systemów rurociągowych, które mają zastosowanie w placówkach opieki zdrowotnej. Budowa instalacji do sprężonych gazów medycznych realizowana jest przez nas z wykorzystaniem aparatury pochodzącej od sprawdzonych producentów. W ramach naszych usług oferujemy również serwis instalacji gazów medycznych. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszą firmą instalacyjną w Gdańsku.

 

Projektowanie instalacji gazów medycznych

Projektowanie instalacji gazów medycznych to odpowiedzialne i specjalistyczne zadanie. Warto bowiem podkreślić, że ewentualne błędy, czy to na etapie koncepcji, czy wykonania, mogą skutkować niebezpiecznymi konsekwencjami – uszczerbkiem na zdrowiu, a nawet śmiercią. Instalacje gazów medycznych to systemy o szerokim zastosowaniu, a oprócz zabiegów medycznych, wykorzystywane są również w diagnostyce, badaniach laboratoryjnych oraz profilaktyce. Należy również zaznaczyć, że instalacje gazów medycznych znajdują zastosowanie w transplantologii, gdzie pomagają stworzyć odpowiednie warunki do przechowywania płynów ustrojowych oraz organów do przeszczepu.

Instalacje, które produkujemy, służą do przesyłu:

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnego wsparcia w zakresie projektowania i produkcji instalacji do przesyłu gazów medycznych, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna instalacji gazów medycznych

W zakresie obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej instalacji gazów medycznych wykonujemy okresowe przeglądy techniczne tych instalacji oraz prace konserwacyjne w ich obrębie. Zapewniamy fachową i sprawną realizację niezbędnych napraw w obrębie uszkodzonych, czy zużytych instalacji gazów medycznych. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą instalacyjną!

Serwis instalacji gazów medycznych

Jako firma instalacyjna z wieloletnim doświadczeniem oferujemy również profesjonalny serwis instalacji gazów medycznych. Podczas napraw instalacji wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, które zapewniają długotrwałą żywotność instalacji gazów medycznych oraz ich bezpieczeństwo. Systematyczny serwis systemów rurociągowych dla gazów medycznych to gwarancja ich zgodności z obowiązującymi normami oraz wydajności ich pracy. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy!