Poznaj profil naszej firmy

Czym się zajmujemy?

TAPI Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. zajmuje się usługami instalacyjnymi. Projektujemy i montujemy instalacje dla obiektów biurowych, handlowych i przemysłowych. Prowadzimy prace przy inwestycjach realizowanych na Pomorzu, a także przy budowie i wykańczaniu obiektów z terenu całego kraju. Dysponujemy doświadczonymi zespołami projektowymi i prowadzącymi prace montażowe. Nasza firma ma odpowiednie zaplecze techniczne, które pozwala na prefabrykacje elementów instalacji. Przyspiesza to znacznie czas, w jakim jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace oraz umożliwia nam ograniczenie kosztów i zaoferowanie bardzo atrakcyjnych cen.

Systemy przeciwpożarowe

Jedną ze specjalności naszej firmy są systemy przeciwpożarowe w obiektach użytkowych. Przygotowujemy instalacje przeciwpożarowe, które pomagają chronić osoby przebywające w budynkach oraz znajdujące się w nich wyposażenie i zmagazynowane surowce i produkty. Dopasowujemy stosowane przez nas rozwiązania do charakterystyki budynku i prowadzonej działalności.

Systemy wodno-kanalizacyjne

TAPI oferuje kompleksowe realizacje systemów wodno-kanalizacyjnych. Wykonywane przez nas usługi obejmują wyposażenie budynków we wszystkie niezbędne elementy instalacji. Opracowujemy projekt instalacji sanitarnej, dobieramy i dostarczmy wszystkie urządzenia, a także przeprowadzamy montaż instalacji i jej uruchomienie.

Infrastruktura przemysłowa

Firma TAPI zajmuje się również przygotowaniem odpowiedniej infrastruktury przemysłowej na potrzeby różnych branż. Możemy wykonać instalacje przemysłowe dostarczające media, a także niezbędne do funkcjonowania przedsiębiorstwa ciecze i gazy. Projektujemy infrastrukturę przemysłową na potrzeby różnych branż.

Zakres wykonywanych prac

Instalacje przeciwpożarowe

Naszą specjalizacją są instalacje przeciwpożarowe tryskaczowe i hydrantowe. Zajmujemy się ich wykonawstwem w pełnym zakresie tj. pompownie pożarowe, hydrofornie, stacje zaworów kontrolno – alarmowych, główne kolektory, rozprowadzenia oraz wyposażenie zbiornika wody pożarowej.

Instalacje przemysłowe

Podejmujemy się realizacji specjalistycznych instalacji związanych z charakterem danego zakładu przemysłowego. Wśród nich wyróżniamy instalacje: sprężonego powietrza, azotu, tlenu, gorącej pary, rurociągi technologiczne.

Instalacje grzewcze i chłodnicze

Wykonujemy instalacje grzewcze i chłodnicze na różnych rodzajach obiektów – od biurowych po chłodnie. Do zakresu naszych prac związanych z tymi instalacjami wchodzą: technologie kotłowni, węzłów cieplnych, węzłów wody lodowej czy pomp ciepła, instalacje centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, wody lodowej.

Instalacje sanitarne

Oprócz w/w instalacji, wykonujemy również podstawowe instalacje sanitarne, wchodzące w skład właściwie każdej inwestycji tj. instalacje wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, technologicznej oraz deszczowej. Podejmujemy się również dostarczenia oraz montażu elementów ceramiki oraz armatury łazienkowej.

80

przeciwpożarowe

50

przemysłowe

60

grzewcze i chłodnicze

70

sanitarne
Poznaj naszą ofertę z zakresu kompleksowych instalacji wewnętrznych.
Zadaj pytanie
Bank Komunalny Gdynia instalacje TAPI bankowy

Nordea Gdynia

OBIEKTY BANKOWE
NBP Poznań instalacje TAPI bankowy

NBP Poznań

OBIEKTY BANKOWE
NBP Gdańsk instalacje TAPI bankowy

NBP Gdańsk

OBIEKTY BANKOWE
Zobacz wszystkie realizacje