Poznaj profil naszej firmy

Czym się zajmujemy?

TAPI Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. zajmuje się usługami instalacyjnymi. Projektujemy i montujemy instalacje dla obiektów biurowych, handlowych i przemysłowych. Prowadzimy prace przy inwestycjach realizowanych na Pomorzu, a także przy budowie i wykańczaniu obiektów z terenu całego kraju. Dysponujemy doświadczonymi zespołami projektowymi i prowadzącymi prace montażowe. Nasza firma ma odpowiednie zaplecze techniczne, które pozwala na prefabrykacje elementów instalacji. Przyspiesza to znacznie czas, w jakim jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace oraz umożliwia nam ograniczenie kosztów i zaoferowanie bardzo atrakcyjnych cen.

Systemy przeciwpożarowe

Jedną ze specjalności naszej firmy są systemy przeciwpożarowe w obiektach użytkowych. Przygotowujemy instalacje przeciwpożarowe, które pomagają chronić osoby przebywające w budynkach oraz znajdujące się w nich wyposażenie i zmagazynowane surowce i produkty. Dopasowujemy stosowane przez nas rozwiązania do charakterystyki budynku i prowadzonej działalności.

Systemy wodno-kanalizacyjne

TAPI oferuje kompleksowe realizacje systemów wodno-kanalizacyjnych. Wykonywane przez nas usługi obejmują wyposażenie budynków we wszystkie niezbędne elementy instalacji. Opracowujemy projekt instalacji sanitarnej, dobieramy i dostarczmy wszystkie urządzenia, a także przeprowadzamy montaż instalacji i jej uruchomienie.

Infrastruktura przemysłowa

Firma TAPI zajmuje się również przygotowaniem odpowiedniej infrastruktury przemysłowej na potrzeby różnych branż. Możemy wykonać instalacje przemysłowe dostarczające media, a także niezbędne do funkcjonowania przedsiębiorstwa ciecze i gazy. Projektujemy infrastrukturę przemysłową na potrzeby różnych branż.

Zakres wykonywanych prac

Instalacje przeciwpożarowe

Naszą specjalizacją są instalacje przeciwpożarowe tryskaczowe i hydrantowe. Zajmujemy się ich wykonawstwem w pełnym zakresie tj. pompownie pożarowe, hydrofornie, stacje zaworów kontrolno – alarmowych, główne kolektory, rozprowadzenia oraz wyposażenie zbiornika wody pożarowej.

Instalacje przemysłowe

Podejmujemy się realizacji specjalistycznych instalacji związanych z charakterem danego zakładu przemysłowego. Wśród nich wyróżniamy instalacje: sprężonego powietrza, azotu, tlenu, gorącej pary, rurociągi technologiczne.

Instalacje grzewcze i chłodnicze

Wykonujemy instalacje grzewcze i chłodnicze na różnych rodzajach obiektów – od biurowych po chłodnie. Do zakresu naszych prac związanych z tymi instalacjami wchodzą: technologie kotłowni, węzłów cieplnych, węzłów wody lodowej czy pomp ciepła, instalacje centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, wody lodowej.

Instalacje sanitarne

Oprócz w/w instalacji, wykonujemy również podstawowe instalacje sanitarne, wchodzące w skład właściwie każdej inwestycji tj. instalacje wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, technologicznej oraz deszczowej. Podejmujemy się również dostarczenia oraz montażu elementów ceramiki oraz armatury łazienkowej.

80

przeciwpożarowe

50

przemysłowe

60

grzewcze i chłodnicze

70

sanitarne
Poznaj naszą ofertę z zakresu kompleksowych instalacji wewnętrznych.
Zadaj pytanie
technologia wykonania

TECHNOLOGIA WYKONANIA

Realizacje
technologia wykonania

TECHNOLOGIA WYKONANIA

Realizacje
technologia wykonania

TECHNOLOGIA WYKONANIA

Realizacje
Zobacz wszystkie realizacje