TAPI Przedsiębiorstwo Instalacyjne – kompleksowe wykonawstwo instalacji przeciwpożarowych, przemysłowych oraz sanitarnych

Siedziba firmy

Kim jesteśmy?

TAPI Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. rozpoczęło działalność jako firma instalacyjna w 1997 roku. Od tego czasu sukcesywnie budujemy nasze doświadczenie w branży sanitarnej, świadcząc szeroki zakres usług wykonawczych.

Dążąc do ugruntowania swojej pozycji jako jeden z liderów rynku instalacyjnego na Pomorzu oraz możliwości dalszego rozwoju, wyspecjalizowaliśmy się szczególnie w wykonawstwie instalacji przeciwpożarowych – tryskaczowych i hydrantowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz realizacji coraz większej ilości inwestycji, jesteśmy w stanie podjąć się wykonawstwa instalacji na zróżnicowanych rodzajach obiektów.

W przeszłości mieliśmy przyjemność realizować takie inwestycje jak: Galeria Bałtycka, budynki biurowe Olivia Business Centre czy Hotel Sheraton w Sopocie.
Dzięki tak dużym przedsięwzięciom jesteśmy w stanie podnosić jakość pracy i znacznie poszerzać zakres naszej oferty.

Wykonujemy instalacje według obowiązujących norm, a od 2007 roku realizujemy instalacje tryskaczowe i hydrantowe zgodnie z wymogami i pod nadzorem VdS.

Co nas wyróżnia?

Certyfikat ISO 9001

W lipcu 2014 roku firma TAPI otrzymała certyfikat ISO 9001 – systemu zarządzania jakością określonego przez normę PN-EN ISO 9001:2009. Tym działaniem mamy na celu poprawę funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa, a co za tym idzie – spełnienie wymagań naszych klientów.

Gazele Biznesu

Jest to coroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Warunkiem przystąpienia jest spełnienie ściśle określonych wymagań np. osiągnięcie dodatniego wyniku finansowego w kilku kolejnych latach. W 2009 roku firma TAPI wzięła udział w tym rankingu, dzięki czemu przystąpiliśmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

Certyfikat wiarygodności biznesowej

Jest to prestiżowe wyróżnienie za najwyższą ocenę stabilności wg Bisnode Polska sp. z o.o. Został on nadany TAPI w 2012 roku. Do tego grona mogą dołączyć jedynie firmy o wysokiej rentowności, zdolności i płynności finansowej.

Diamenty Forbes

Wyróżnienie to zostało przyznane firmie TAPI w 2011 roku w ramach rankingu Diamenty Forbesa w kategorii firm o poziomie przychodów 5 – 50 mln PLN w województwie pomorskim.

Nasze główne realizacje

biurowe
przemysłowe
handlowo-usługowe i bankowe
hotele i budynki użyteczności publicznej

Poznaj nas bliżej

Dział ofertowania i realizacji inwestycji

Maciej Miga

kierownik robót / 58 3443835 w 107

Piotr Dariusz Kmiecik

kierownik robót / 58 3443835 w 103