Poznaj profil naszej firmy

Czym się zajmujemy?

TAPI Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. jest firmą instalacyjną, świadczącą usługi wykonawcze w szerokiej branży sanitarnej.

Obsługujemy inwestycje nie tylko na Pomorzu, ale i na terenie całego kraju. Mając na celu rozwój oraz wykorzystanie bogatego doświadczenia, poszerzyliśmy działalność o projektowanie.

Specjalnością firmy TAPI są instalacje przeciwpożarowe – tryskaczowe i hydrantowe. W szerokiej ofercie naszej firmy znajdują się również podstawowe instalacje, które są elementem każdej inwestycji oraz specjalistyczne instalacje, wykonywane na potrzeby danego obiektu.

TAPI oferuje obecnie kompleksowe rozwiązania obejmujące wyposażenie budynków w instalacje sanitarne, w tym projektowanie, montaż instalacji, dostawę urządzeń, uruchomienie systemu oraz zapewnienie wypełnienia obowiązków gwarancyjnych.

Firma posiada halę produkcyjną, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia przygotowanie gotowych prefabrykatów. Możliwość prefabrykacji w zakładzie eliminuje do minimum miejsce potrzebne do składowania materiałów na budowie, umożliwiając szybkie prowadzenie prac.

O jakości przygotowanych prefabrykatów świadczy uznanie wielu Inwestorów, a przede wszystkim działające instalacje w wielu wykonanych w ostatnich latach obiektach.

Zakres wykonywanych prac

Instalacje przeciwpożarowe

Naszą specjalizacją są instalacje przeciwpożarowe tryskaczowe i hydrantowe. Zajmujemy się ich wykonawstwem w pełnym zakresie tj. pompownie pożarowe, hydrofornie, stacje zaworów kontrolno – alarmowych, główne kolektory, rozprowadzenia oraz wyposażenie zbiornika wody pożarowej.

Instalacje przemysłowe

Podejmujemy się realizacji specjalistycznych instalacji związanych z charakterem danego zakładu przemysłowego. Wśród nich wyróżniamy instalacje: sprężonego powietrza, azotu, tlenu, gorącej pary, rurociągi technologiczne.

Instalacje grzewcze i chłodnicze

Wykonujemy instalacje grzewcze i chłodnicze na różnych rodzajach obiektów – od biurowych po chłodnie. Do zakresu naszych prac związanych z tymi instalacjami wchodzą: technologie kotłowni, węzłów cieplnych, węzłów wody lodowej czy pomp ciepła, instalacje centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, wody lodowej.

Instalacje wentylacji mechanicznej

W naszej szerokiej ofercie znajduje się również kompleksowe wykonawstwo instalacji wentylacji mechanicznej zarówno w obiektach przemysłowych jak i handlowych czy biurowych.

Instalacje sanitarne

Oprócz w/w instalacji, wykonujemy również podstawowe instalacje sanitarne, wchodzące w skład właściwie każdej inwestycji tj. instalacje wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, technologicznej oraz deszczowej. Podejmujemy się również dostarczenia oraz montażu elementów ceramiki oraz armatury łazienkowej.

80

przeciwpożarowe

50

przemysłowe

60

grzewcze i chłodnicze

70

sanitarne
Poznaj naszą ofertę z zakresu kompleksowych instalacji wewnętrznych.
Zadaj pytanie
Sportowa centrum instalacje TAPI biurowy

BUDYNKI BIUROWE

Realizacje
IMG_2314

Olivia Tower

BUDYNKI BIUROWE
Sprint Gdańsk instalacje TAPI biurowy

Sprint

BUDYNKI BIUROWE
Zobacz wszystkie realizacje