Poznaj profil naszej firmy

Czym się zajmujemy?

TAPI Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. jest firmą instalacyjną, świadczącą usługi wykonawcze w szerokiej branży sanitarnej.

Obsługujemy inwestycje nie tylko na Pomorzu, ale i na terenie całego kraju. Mając na celu rozwój oraz wykorzystanie bogatego doświadczenia, poszerzyliśmy działalność o projektowanie.

Specjalnością firmy TAPI są instalacje przeciwpożarowe – tryskaczowe i hydrantowe. W szerokiej ofercie naszej firmy znajdują się również podstawowe instalacje, które są elementem każdej inwestycji oraz specjalistyczne instalacje, wykonywane na potrzeby danego obiektu.

TAPI oferuje obecnie kompleksowe rozwiązania obejmujące wyposażenie budynków w instalacje sanitarne, w tym projektowanie, montaż instalacji, dostawę urządzeń, uruchomienie systemu oraz zapewnienie wypełnienia obowiązków gwarancyjnych.

Firma posiada halę produkcyjną, wyposażoną w specjalistyczny sprzęt, który umożliwia przygotowanie gotowych prefabrykatów. Możliwość prefabrykacji w zakładzie eliminuje do minimum miejsce potrzebne do składowania materiałów na budowie, umożliwiając szybkie prowadzenie prac.

O jakości przygotowanych prefabrykatów świadczy uznanie wielu Inwestorów, a przede wszystkim działające instalacje w wielu wykonanych w ostatnich latach obiektach.

Zakres wykonywanych prac

Instalacje przeciwpożarowe

Naszą specjalizacją są instalacje przeciwpożarowe tryskaczowe i hydrantowe. Zajmujemy się ich wykonawstwem w pełnym zakresie tj. pompownie pożarowe, hydrofornie, stacje zaworów kontrolno – alarmowych, główne kolektory, rozprowadzenia oraz wyposażenie zbiornika wody pożarowej.

Instalacje przemysłowe

Podejmujemy się realizacji specjalistycznych instalacji związanych z charakterem danego zakładu przemysłowego. Wśród nich wyróżniamy instalacje: sprężonego powietrza, azotu, tlenu, gorącej pary, rurociągi technologiczne.

Instalacje grzewcze i chłodnicze

Wykonujemy instalacje grzewcze i chłodnicze na różnych rodzajach obiektów – od biurowych po chłodnie. Do zakresu naszych prac związanych z tymi instalacjami wchodzą: technologie kotłowni, węzłów cieplnych, węzłów wody lodowej czy pomp ciepła, instalacje centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego, wody lodowej.

Instalacje wentylacji mechanicznej

W naszej szerokiej ofercie znajduje się również kompleksowe wykonawstwo instalacji wentylacji mechanicznej zarówno w obiektach przemysłowych jak i handlowych czy biurowych.

Instalacje sanitarne

Oprócz w/w instalacji, wykonujemy również podstawowe instalacje sanitarne, wchodzące w skład właściwie każdej inwestycji tj. instalacje wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, technologicznej oraz deszczowej. Podejmujemy się również dostarczenia oraz montażu elementów ceramiki oraz armatury łazienkowej.

80

przeciwpożarowe

50

przemysłowe

60

grzewcze i chłodnicze

70

sanitarne
Poznaj naszą ofertę z zakresu kompleksowych instalacji wewnętrznych.
Zadaj pytanie
NBP Poznań instalacje TAPI bankowy

NBP Poznań

OBIEKTY BANKOWE
Bank Komunalny Gdynia instalacje TAPI bankowy

Nordea Gdynia

OBIEKTY BANKOWE
NBP Gdańsk instalacje TAPI bankowy

NBP Gdańsk

OBIEKTY BANKOWE
Zobacz wszystkie realizacje